Dabbe film indir

Dabbe 2006 DvDRip Yerli
Dabbe film indir

Amerika’da esrarengiz intihar olayları biribirini takip etmektedir. Ülkenin her yerinden insanlar birbirinden korkunç yöntemlerle ölmeyi seçmektedir. Benzer bir olay Türkiye’de de yaşanır. İzmir’de Tarık isimli bir genç dehşet verici bir şekilde intihar ettiğinde polis yakın arkadaşlarını sorguya çeker.

Cem Sema ve Hande ölmeden önce adeta bir internet bağımlısına dönüşmüş olan Tarık’tan e-postalar almışlardır. İşin ilginç yanı Tarık’ın ölümünden sonra da bu e-postaları almaya devam ederler. E-postalara korkunç görüntüler eşlik etmektedir. Gençlerin hayatında bir süre sonra dehşet verici düşlerle gerçekler birbirine karışmaya başlar. Hande Kuran’da sözü geçen ve dünyanın sonunu muştulayan Dabbe’tül Arz’ın gerçekleşmeye başladığını fark eder.

Filmin yönetmeni Japonya’da sayısız kısa film ve prodüksiyona imza atmış ve uluslararası ödüller almış genç bir sinemacı olan Hasan Karacadağ. Uzakdoğu’da korku türünün önemli yönetmen ve senaristleriyle çalışma imkanı bulmuş sinemacının ilk uzun metrajlı filmi olan Dabbe Ringu ve benzerlerinden ciddi anlamda etkilenmişe benziyor.
Dabbe film indir
Dabbe film indir
Dabbe film indir
Dabbe film indir
Dabbe film indir

Tek Link indir

http://letitbit.net/download/49111.4db3cba055d5938ff8de9855fca1/Dabbe.2005.DVDRip.XviD-OpeD.www.indiRRR.com.avi.html

http://turbobit.net/xhlq79nxsrn5.html


Etiketler:   , , , ,

  • muhammed güncü

    bu indirme butonu nerde yaaa

  • pelin mina şahin

    ANAM KORKTUM LAN TÖVBE TÖVBE

  • pelin mina şahin

    :)